Mnemotechniki a szkolenie, czyli pozytywny wpływ treningu pamięci

Mnemotechniki a szkolenie, czyli pozytywny wpływ treningu pamięci

Mnemotechniki – korzyści ze szkolenia

Chciałbym ubrać dla Ciebie operowanie fantastyczną pamięcią w język korzyści. Co gwarantuje Ci posiadanie ponadprzeciętnej umiejętności zapamiętywania poprzez mnemotechniki? Dlaczego tak bardzo podkreślam rolę pamięci w życiu codziennym, w pracy oraz w szkole? Jakie wartości możesz otrzymać poprzez trening pamięci?

Klienci Będą od Ciebie Kupować

Operujmy na przykładach. Jesteś sprzedawcą? W takim razie wyobraź sobie, że wszystkie produkty, jakie sprzedajesz możesz mieć w swojej własnej pamięci. Od ręki możesz opowiedzieć o każdej zalecie produktu, a przy okazji wspomnisz jeszcze o dodatkowej zniżce i roku produkcji. Zastanów się, jak ogromne wrażenie może to wywrzeć na Twoim kliencie. Tą umiejętność zagwarantują Ci proste do wdrożenia mnemotechniki, takie jak skojarzenia i pałac pamięci.

Z Łatwością Przejdziesz Przez Ciężkie Przepisy

Pracujesz w księgowości, a może jesteś prawnikiem? W takim razie otacza Cię cały ocean przepisów i ciężkich do strawienia ustaw, pisanych radykalnym i surowym językiem. Czy nie byłoby fantastycznie przerobić sobie język prawny na język, który pokocha Twój mózg? Prawną narrację możesz z łatwością skonwertować na język skojarzeń i wizualizacji. Wypadkową treningu pamięci i korzystania z takiego narzędzia jak mnemotechniki jest trening wyobraźni, więc z czasem wykształcisz w sobie nawyk obrazowego zapamiętywania wszelkich prawnych przepisów oraz niuansów. Pomyśl, jak ogromną korzyść, może to przynieść Tobie oraz Twoim klientom.

Zyskasz Wartość Jako Lekarz

Czy wiesz, że trzykrotny mistrz świata w zapamiętywaniu, Alex Mullen, jest również studentem medycyny? Wszystkie skuteczne techniki pamięciowe, pomagające w szybkim zapamiętywaniu liczby pi oraz talii kart, pomagają również w szybkiej i efektywnej nauce anatomii, biologii oraz innych dziedzin powiązanych z medycznymi zagadnieniami. Mnemotechniki to recepta na bycie znacznie wydajniejszym lekarzem, który potrafi doradzać pacjentom bez potrzeby zaglądania w swoje zapiski oraz książki.

Jeszcze Lepszy Specjalista IT

Techniki Pamięciowe

Miałem przyjemność pracować w firmie zajmującej się technologią w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz chmury obliczeniowej. Wiem, jak dużą ilość wiedzy należy posiadać, by uważać się w tej branży za eksperta. Jako inżynier oraz wykwalifikowany specjalista w dziedzinie technologii, na pewno regularnie się szkolisz i pozyskujesz nową wiedzę adekwatną do obecnego standardu. Jeżeli nauczysz się szybko i skutecznie zapamiętywać poprzez mnemotechniki, możesz kształcić się jeszcze efektywniej i mieć w głowie wszelkie potrzebne Ci treści dotyczące branży informatycznej.

Będziesz Lepszy Niezależnie Od Zawodu

Czy znasz jakieś stanowisko pracy, które nie wymagałoby świetnej pamięci? Co to za motorniczy, który nie pamięta dokładnie nazw ulic, po których jeździ? Co to za archiwista, który nie pamięta, gdzie są najważniejsze dokumenty? Czy trenerka fitnessu nie będzie fajniejszą trenerką, jeśli będzie dokładnie pamiętała wszystkie imiona i fakty o dziewczynach, przychodzących na ich trening? Spróbuj pomyśleć o tym w tych kategoriach.

Twoje Dziecko Zacznie Oszczędzać Czas i Osiągać Lepsze Wyniki

Czy Twoje dziecko narzeka na szkołę? Nie ma czasu, aby przygotować się do sprawdzianów, a ilość materiału je przygniata? Techniki pamięciowe pozwalają na niezwykłą oszczędność czasu, przy okazji sprawiając, że sam proces nauki staje się znacznie bardziej atrakcyjny dla mózgu. Koniec z wkuwaniem, wielokrotnym czytaniem i nudą. Pozwól swojemu dziecku zaprzyjaźnić się z metodami, które pokocha jego mózg, co pomoże budować jego lepszą przyszłość! Mnemotechniki pomogą mu znacznie uprościć i uprzyjemnić edukację. 🙂

Kolosy Zaczniesz Traktować Jak Sport

Po pełnym wdrożeniu mojego arsenału technik pamięciowych na studiach uzyskałem średnią 5.0. Gdy implementowałem mnemotechniki takie jak Pałac Pamięci w proces uczenia się, zrozumiałem, że moje podejście do egzaminów zmieni się diametralnie. Każde kolejne kolokwium zacząłem traktować jako swego rodzaju wyzwanie. Jestem w szoku, jak wiele potrafię napisać, udzielając odpowiedzi na jedno krótkie pytanie otwarte nt. rozdziału danej książki. Ty też tak możesz, drogi Studencie!

Fitness Dla Twojego Mózgu

Regularny trening zdolności poznawczych powoduje ich rozwój! Jeżeli przekształcasz swoje stare nawyki na nowe, oparte o skojarzenia pamięciowe, robisz sobie ogromną przysługę. Skorzystaj z moich propozycji. Zapamiętuj listy zakupów, imiona, hasła, numery oraz wiele innych, w zgodzie z filozofią skutecznych mnemotechnik. Na moim kanale znajdziesz praktyczne tutoriale, które pomogą Ci w tym procesie.

Power Couple

Dobra pamięć pomoże Ci tworzyć świetne relacje z ludźmi, czy to w pracy, szkole, czy życiu prywatnym. Świetnym przykładem jest związek. Czy to nie fantastyczne, aby pamiętać najważniejsze fakty o swojej partnerce? Czy nie chcesz mieć w pamięci ulubionych piosenek swojego faceta? No i wreszcie… czy nie jest super mieć zakodowanych w głowie dat urodzin, rocznicy i innych ważnych momentów, wymagających celebracji?:-)

Błyskawiczna Nauka Języków

Języki obce to świetne pole do demonstracji siły technik pamięciowych. Moi klienci zapamiętują od 30 do 40 słówek w godzinę przy pomocy barwnych wizualizacji i skojarzeń. To piekielnie skuteczne mnemotechniki. Nie jestem poliglotą, a regularnie mam okazję wspierać osoby uczące się języka angielskiego, francuskiego czy nawet niderlandzkiego.

Egzamin Na Prawo Jazdy

Maciej Łuczak

Ile bym dał, aby w trakcie moich przygotowań do zdania prawka, ktoś pokazał mi techniki pamięciowe… Pozostawało mi wkuwanie. Jeżeli jesteś w trakcie wkuwania przepisów ruchu drogowego, to pamiętaj, że trening technik pamięciowych da Ci konkretny arsenał mnemotechnik na potrzeby takiej właśnie motywacji. Nauczę Cię, jak szybko zakodować sobie materiał potrzebny Ci do zdania teorii.

Certyfikaty i Kursy

Na co dzień przygotowujemy się do wzbogacania naszego CV poprzez zdawanie certyfikatów zawodowych oraz przerabianie rozmaitych kursów. Techniki pamięciowe to narzędzia, dzięki którym opanujesz materiał szybciej, wydajniej, a przy okazji będziesz mógł zastosować je do w/w dziedzin życia!

Gotowy Na Lepszą Pamięć?

Jak widzisz, elastyczność zastosowań technik zapamiętywania jest OGROMNA. Praktycznie każdy może skorzystać z treningu pamięciowego. Moimi Klientami są dzieci, nastolatkowie, studenci, dyrektorowie, księgowi, a także osoby starsze już nieaktywne zawodowo. Czy któraś z powyższych korzyści przemawia właśnie do Ciebie? Jeżeli tak, to serdecznie zapraszam Cię do skorzystania z treningu mnemotechnik!

>> UMÓW SIĘ NA TRENING I POZNAJ SKUTECZNE MNEMOTECHNIKI <<

Dodaj komentarz